Koncert Ani Szarmach

Ania Szarmach jest artystką fascynującą nie tylko barwą swojego głosu i niezwykłą wrażliwością ale również nieustannym poszukiwaniem nowych, nieodkrytych przestrzeni muzycznych. 2 grudnia o godz. 17:00 wokalistka zaśpiewa w Kinie „Sokół” wzruszające i refleksyjne jazzowe ballady, zmysłowe utwory soulowe oraz żywiołowe i ekspresyjne piosenki taneczne. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w recepcji SCK i na stronie https://sck-bilety.interticket.pl/.

Koncerty Ani Szarmach utrzymane są w niemal intymnej konwencji, która wprowadza słuchacza w najbliższy kontakt z żywą muzyką. Niesamowita energia bijąca ze sceny zaraża wszystkich słuchaczy, którzy na długo pozostają we władaniu nieziemskiego głosu Ani oraz jej zespołu. Podczas koncertu w Starogardzie Gdańskim na scenie towarzyszyć jej będą Maciej „Envee” Goliński – muzyk, producent i DJ oraz Grzegorz „Jabco” Jabłoński – kompozytor, wszechstronny muzyk, producent, pianista i aranżer oraz kierownik muzyczny zespołu Ani.

Ania Szarmach – soulowo-jazzowy muzyk, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka studiów dziennych Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.

Jako wokalistka, kompozytorka, producent gościnnie brała udział w wielu muzycznych krajowych i międzynarodowych projektach. Jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu albumach. Współpracowała m. in. z takimi artystami, jak: Anna Maria Jopek, Marcin Wasilewski, Adam Bałdych, Frank McComb, David „Fingers” Haynes, a w nagraniach jej piosenek wzięli udział między innymi Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Michał Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Krzysztof Herdzin, Michał Tokaj, Ryszard Bazarnik i wielu innych.

Ania Szarmach od lat pracuje z wieloma, wysoko cenionymi muzykami polskiej i światowej sceny popowej i jazzowej. Do współpracy nad swoimi albumami i udziału w koncertach zaprasza zawsze najlepszych instrumentalistów oraz wokalistów. Jest artystką niezależną i wszystkie swoje płyty nagrywa samodzielnie. Albumy Ani są w pełni autorskie. Jest ona także producentem wszystkich swoich płyt . Do tej pory wydała cztery albumy: „Sharmi”, „Inna”, „Pozytywka” oraz ostatni „Shades of Love”.

Obecnie Ania Szarmach przygotowuje najnowszy, międzynarodowy album.

/SCK/

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl