Kolejny partner starogardzkiej KDR

17 października prezydent miasta Janusz Stankowiak podpisał porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego pochodzący z rodzin wielodzietnych mogą uzyskać 10% rabatu na usługi fotograficzne, reklamowe i informatyczne i 5% rabatu na materiały m.in. fotoksiążki i albumy oferowane przez Firmę STUDIO FOTOKOCIEWIE Sławomir Kochanowski.

To już dwudziesty pierwszy partner, który przystąpił do programu. Starogardzka Karta Dużej Rodziny opiera się na dokumentach i zasadach ogólnopolskiej KDR. Udział lokalnych partnerów w programie wzbogaca ogólną listę usług, oferując mieszkańcom różnorodny wachlarz ulg.

– Każdy kolejny partner naszej KDR jest przyjmowany z otwartymi ramionami. Cieszymy się, że współpracę w tym zakresie podjęła z nami już 21. firma. Mieszkańcy, którzy pochodzą z dużych rodzin, mają w czym wybierać – mówił Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

– Jeśli tylko moje zaangażowanie da komuś chociaż trochę radości, to chętnie przyłączam się do takich akcji. Idea jest bardzo dobra, więc chętnie się pod nią podpisuję – powiedział Sławomir Kochanowski.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.

Fot. Małgorzata Rogala

Od lewej: Sławomir Kochanowski i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.