Kolejny partner KDR- kolejna zniżka na zakupy i usługi

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby w ciepły wieczór posiedzieć wygodnie w ogrodzie z rodziną czy przyjaciółmi? Od dzisiaj rodziny wielodzietne będą mogły wyposażyć swoje działki w meble ogrodowe, na które w internetowym sklepie „ogrodolandia” otrzymają 5 % zniżki po okazaniu starogardzkiej Karty Dużej Rodziny. 9 maja prezydent Janusz Stankowiak podpisał umowę z właścicielem sklepu i Studia Haiku – Michałem Pliszką z Człuchowa. Właściciel oferuje dodatkowe 10 % rabatu na wszystkie usługi internetowe, które świadczy Studio.

– W naszym sklepie internetowym www.ogrodolandia.pl dostępne są meble na balkon, taras oraz gotowe zestawy wypoczynkowe i stołowe do ogrodu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, aby zaprojektować własną oazę wypoczynku. Oprócz tego zajmujemy się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Doradzamy jak najlepiej zareklamować się w sieci, rejestrujemy domeny, tworzymy hostingi, wykonujemy gotowe projekty graficzne, a także sami fotografujemy. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc na każdym etapie tworzenia wizerunku i reklamy firmy w sieci – zachęca właściciel Michał Pliszka, który 9 maja w Starogardzie Gdańskim podpisał  z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem umowę partnerską.

Studio Haiku z Człuchowa to piętnasta z kolei firma, która przyłączyła się do grona partnerów programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny. Dla jej posiadaczy oferuje 10% rabatu na usługi związane z obsługą i serwisem stron internetowych oraz 5 % na zakup mebli ogrodowych w internetowym sklepie https://ogrodolandia.pl/meble-ogrodowe.

Zniżka nie obejmuje produktów objetych Studio Haiku można naleźć pod adresem: http://haiku.com.pl/

Co daje Karta Dużej Rodziny?

Przypominamy, że Karta Dużej Rodziny przysługuje wszystkim członkom rodzin wielodzietnych, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 26. roku życia – gdy dziecko uczy się lub studiuje. KDR upoważnia do ulg i zniżek w wielu firmach, sklepach oraz instytucjach kultury i obiektach sportowych na terenie Polski. Program starogardzkiej KDR oparty jest na zasadach ogólnopolskiej KDR
Oprócz długiej listy partnerów działających na terenie kraju, w Starogardzie jest 14 dodatkowych punktów, firm i instytucji, które honorują KDR.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.