Kolejne zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Do partnerów starogardzkiej Karty Dużej Rodziny przyłączyła się firma Oryks Sp. z o.o., która rodzinom wielodzietnym oferuje rabat w wysokości 5% na wszystkie towary zakupione w sklepie INTERMARCHE w Starogardzie Gdańskim. 8 kwietnia prezydent Janusz Stankowiak podpisał w tej sprawie porozumienie z prezesem Spółki Oryks Markiem Izdebskim oraz jej prokurentem Moniką Macugowską.

Katalog zniżek oferowanych na Kartę Dużej Rodziny stale się poszerza. Choć w miastach najbardziej odczuwalne są zniżki na przejazdy komunikacją miejską, kolejne firmy i instytucje przyłączają się do programu. W Starogardzie od 8 kwietnia posiadacze KDR będą mogli robić zakupy w sklepie Intermarche z 5% zniżką. Nie będzie to dotyczyć alkoholu, papierosów i towarów objętych bieżącą promocją. Podobną 10% zniżkę na towary oferuje w całej Polsce sieć sklepów Carrefour przy zakupach powyżej 50 zł. Teraz mieszkańcy będą mogli korzystać ze zniżek w dwóch sklepach.

Zakładając, że rodzina wielodzietna ( tj. 2+3 i więcej) wydaje na tygodniowe zakupy ok. 350 zł, to dzięki posiadaniu Karty Dużej Rodziny w sklepie Intermarche będzie mogła zaoszczędzić ok. 20 zł. Niby to niewiele, ale w skali miesiąca to będzie już od 80 do 100 zł.

Więcej informacji na temat oferowanych w naszym mieście ulg znajdziecie na stronie www.starogard.pl w zakładce – Ulgi dla rodzin wielodzietnych : http://starogard.pl/karta-duzej-rodziny/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych/

Oprócz tego na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/wyszukiwanie-partnerow-karty-duzej-rodziny dostępna jest interaktywna Mapa Karty Dużej Rodziny oraz wykaz partnerów Karty Dużej Rodziny obowiązujących w całym kraju. Pozwala ona szybko znaleźć interesującą nas firmę i instytucję, która oferuje zniżki w naszej okolicy.