Kociewiacy dla hospicjum zapraszają do wirtualnej rekreacji ruchowej

Już we wrześniu rusza I edycja wydarzenia „Zrób dyszkę złap zadyszkę”. A wszystko to dla hospicjów, pacjentów paliatywnych, ich rodzin oraz dla personelu medycznego.

Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse minimum 5 lub 10 kilometrowe, które muszą pokonać między 4 a 6 września. Można biegać, jeździć na rowerze, wrotkach, rolkach, hulajnodze (nie elektrycznej), wózku inwalidzkim, wybrać się na spacer z rodziną i przy okazji pomóc. Zasadą jest aby przebyć wybrany dystans przy wykorzystaniu siły własnych mięśni. Nie tylko na Kociewiu, nie tylko w lesie tylko tam gdzie akurat jesteś. Sam wyznaczasz sobie trasę oraz godzinę startu i zakończenia aktywności. Uczestnik potwierdza wzięcie udziału w wydarzeniu na podstawie zrzutu ekranu w dowolnej aplikacji rejestrującej trasę aktywności (endomondo, huawei zdrowie, strava itp.). Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans oraz data.

Rejestrować można się do 23 sierpnia. Wpisowe przyjmowane są w formie dobrowolnej darowizny od 25 zł. Istnieje możliwość zakupu pakietu startowego wraz z cegiełką dla fundacji:

Pakiet startowy + cegiełka I – 40.00 zł
Pakiet startowy + cegiełka II – 60.00 zł
Pakiet startowy + cegiełka III – 100.00 zł
Na wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w aktywności czekają pamiątkowe koszulki, medale, upominki oraz certyfikat ukończenia aktywności.

Zapraszamy do rejestracji:
Elektroniczne zapisy