Kawiarenka pod Gwiazdami zaprasza

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kawiarenka pod Gwiazdami”. 22 stycznia o godz. 16.00 przy blasku świec i w otoczeniu prac plastycznych Eleny Kalininy swoją poezje zaprezentują autorka obrazów oraz Natalia Hełdak.

Styczniowe spotkanie miłośników słowa odbędzie się w niedzielę 22 stycznia o godz. 16.00 w Piwnicy muzycznej SCK. To doskonała okazja, aby na chwilę oderwać się od codzienności i przenieść w całkiem inny wymiar – bardziej poetycki świat.

„Kawiarenka pod gwiazdami” to cykl całorocznych spotkań twórców, którym słowo w „duszy gra”. Z założenia zaproszeni goście kawiarenki to poeci i ludzie kochający słuchać i dyskutować o poezji. Czytane wiersze przeplatane są muzyką. Prezentowane są również prace plastyczne czy fotograficzne. W kawiarence panuje półmrok, a każdy wieczór rozpoczyna się uroczystym zapaleniem świec przez autorów. Kawiarenka pod gwiazdami jest wymarzonym miejscem na pierwszą publiczną prezentację swojej twórczości. Pierwsi goście zasiedli w „kawiarence”, w dniu 29 października 2006 roku.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl