Karate tańsze z Kartą Dużej Rodziny

26 września prezydent Janusz Stankowiak podpisał kolejne porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego pochodzący z rodzin wielodzietnych mogą uzyskać 10% rabatu na wszystkie usługi realizowane przez Starogardzki Klub Karate Tradycyjnego.

Klub Karate to już dziewiętnasty partner, który przystąpił do realizowanego w Starogardzie programu, który opiera się dokumentach i zasadach ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Udział lokalnych partnerów w programie wzbogaca ogólną listę usług, oferując mieszkańcom dodatkowy szeroki i różnorodny wachlarz ulg.

– Starogardzki Klub Karate Tradycyjnego działa od kilku lat. Prowadzimy treningi na terenie gminy Starogard. Na zajęcia przychodzą dzieci od 4. roku życia. Jeśli chodzi o wiek, nie ma żadnego górnego limitu. Każdy znajdzie coś dla siebie, coraz częściej w treningach uczestniczą całe rodziny. Trenując techniki karate, pracujemy całym ciałem, dołączając do tego siłę umysłu – mówi prezes klubu Sandra Domachowska.

– Organizujemy treningi, szkolenia, seminaria, wyjazdy na zawody, obozy letnie i zimowe. Jesteśmy zgraną grupą, która czerpie radość z tego, co robi – dodała pani Sandra.

– Lista partnerów naszej Karty Dużej Rodziny powiększa się, co bardzo mnie cieszy. Chcemy, żeby starogardzkie rodziny mogły korzystać z jak największej ilości usług i atrakcji – powiedział prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Prezes Starogardzkiego Klubu Karate Tradycyjnego Sandra Domachowska i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak podpisują porozumienie ws. przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. Fot. Małgorzata Rogala

Zajęcia Starogardzkiego Klubu Karate Tradycyjnego odbywają się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Zblewskiej 8, Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 przy ul. Wybickiego 17 oraz w Szkole Tańca „Esta Fiesta” przy ul. Lubichowskiej 14. SKKT można znaleźć także na Facebooku https://www.facebook.com/stgkkt/

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie Miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.