Kabaret Młodych Panów ze spektaklem „Bogowie” w kinie Sokół

25 listopada w Starogardzie Gdańskim Kabaret Młodych Panów wystąpi ze spektaklem pt. „Bogowie”. Przedstawienie odbędzie się w kinie Sokół o godz. 18.00. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasie kina.

„Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie” – powiedział Erich Fromm.

Jeśli chcesz być jak Młody BÓG, najlepiej przestań chcieć! Tylko bądź! I przyjdź na przedstawienie pt. „Bogowie”. Do wspólnej zabawy zaprasza Kabaret Młodych Panów. Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, nie rozwiąże Twoich problemów, ale sprawi, że zapomnisz o nich, nie tylko na dwie godziny przedstawienia, ale jeszcze długo po. Dostaniesz wskazówki i nową porcję siły. Zobaczysz, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie Twoje troski znikną. A kiedy minie ten czas, wszystko będzie już tylko zależeć od Ciebie. Przestaniesz pytać, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale zapytasz – co sam możesz zrobić dla siebie, aby stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Młodzi Panowie posiadają kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, Wywodzą się z Rybnika, ale rozśmieszają do łez fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu.

Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku.