Jeszcze bardziej widoczni

Stowarzyszenie MOTO KOCIEWIE STG krzewi zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jego członkowie są ratownikami drogowymi PZM. Gmina Miejska wsparła zakup przeznaczonych dla nich kamizelek taktycznych.

– Nasza organizacja powstała we wrześniu 2019 r. W swoich szeregach skupiamy mieszkańców Kociewia chcących działać nie tylko na rzecz krzewienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale też fanów sportów motocyklowych i pasjonatów motocykli. Od chwili powstania aktywnie uczestniczymy w różnego rodzaju akcjach i imprezach sportowych, czy rekreacyjnych na terenie całego województwa. Zapewniamy, że nadal będziemy tak aktywni. Jesteśmy chętni pomóc, kiedy tylko będzie taka potrzeba – powiedzieli członkowie MOTO KOCIEWIE STG podczas wizyty u prezydenta Starogardu, która odbyła się 16 grudnia.

Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak podziękował przedstawicielom MOTO KOCIEWIE STG za wsparcie przy organizacji wydarzeń. 

– Dziękuję za Waszą aktywność i zaangażowanie w organizację wielu miejskich imprez. Zawsze możemy na Państwa liczyć, co jest niezwykle cenne. Pojazdy, którymi się poruszacie sprawiają, że jesteście widoczni na drodze, a dzięki nowym kamizelkom taktycznym będziecie jeszcze bardziej zauważalni – mówił Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

Fot. Małgorzata Rogala

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl