Jedź rowerem, zbieraj punkty i wygrywaj

Czeka nas bardzo aktywny i atrakcyjny tydzień! Mnóstwo ruchu i zabawy! 16 września 2017 roku rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dla zmotoryzowanych to doskonała okazja do zmiany przyzwyczajeń i nawyków. W dniach od 16 do 22 września organizatorzy ETZT w sposób szczególny zachęcać będą do pozostawienia „czterech kółek” na parkingu lub w garażu i skorzystania z bardziej ekologicznych oraz zdrowszych form poruszania się po mieście.

Z okazji ETZT Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Starogardzkie Centrum Kultury przygotowały mnóstwo atrakcji, których szczegóły znajdziecie tutaj : EUROPEJSKI TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

OSIR przypomina też o możliwości wygrania atrakcyjnych nagród podczas ETZT w Starogardzie Gdańskim. Wystarczy wziąć udział w grze terenowej, która polegać będzie na odwiedzeniu rowerem 4 z 6 wyznaczonych w Starogardzie miejsc. W tym celu w biurze OSIR lub na stronie internetowej www.osir.com.pl należy pobrać specjalną kartę konkursową. Dowodem, że się odwiedziło dane miejsce na rowerze, będzie pieczątka, o którą należy poprosić w punktach:
– Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma Nowa Wieś Rzeczna (pon. ndz. godz. 8.00-16.00)
– ZF Polpharma ul. Peplińska – recepcja (pon.-pt. godz. 8.00-16.00)
– Grodzisko Owidz (wt.-ndz. godz. 10.00-18.00)
– Miejska Hala Sportowa im. A. Grubby (pon.-pt. godz. 7.00-20.00)
– Hala Sportowa im. G. Podolskiego (pon.-ndz. godz. 7.00-20.00)
– Hotel „Ren” (pon.-ndz. recepcja czynna całodobowo)
Kartę z pieczątkami trzeba dowieźć do 22 września do godz. 15.30 na Parking przy Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby pod scenę.

Losowanie nagród 22 września o godz. 16.00 podczas BIKE SHOW na Stadionie Miejskim im. K. Deyny. Nagroda główna – ROWER!

Gotowi na zabawę! Zapraszamy!