Jarmark świąteczny – można zgłaszać stoiska!

Starogardzkie Centrum Kultury do 17 grudnia przyjmuje zgłoszenia na stoiska wystawiennicze na tegoroczny Jarmark Świąteczny. Impreza odbędzie się 18 grudnia 2016 na Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim, w godzinach 12:00 – 17:00.

Na Świąteczny Jarmark wystawców i mieszkańców miasta zaprasza Starogardzkie Centrum Kultury i Stowarzyszenie „Nasz Starogard”. To niepowtarzalna okazja, aby poszukać unikatowych drobiazgów, fantastycznie nadających się na gwiazdowe prezenty. To też wyjątkowy czas spotkania przedświątecznego, który umilą występy artystyczne, świąteczna loteria oraz gry i zabawy dla dzieci. Nie zabraknie też swojskiego jadła i ciepłego napoju.

Będzie tu można kupić zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe, związane ze świętami, m.in.: wyroby cukiernicze, wypieki świąteczne, bakalie, słodycze, ozdoby, pamiątki, rękodzieła, stroiki i mnóstwo innych rozmaitości. Handlujący towarami będą mogli oferować również usługi gastronomiczne w postaci małych poczęstunków, grzanego wina, kawy i herbaty. W tym roku każdy wystawca musi posiadać swoje stoisko, które zaaranżuje według własnej potrzeby. Jego obowiązkiem będzie obecność na Jarmarku od momentu jego rozpoczęcia, aż do zakończenia, bez możliwości demontażu ekspozycji w czasie trwania Jarmarku. Organizatorzy proszą też o przeznaczenie jednego z produktów wystawcy, który będzie nagrodą w konkursach przeprowadzanych na scenie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dostarczyć do Starogardzkiego Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II nr 3 w Starogardzie Gdańskim, do pokoju 209, lub mailem na adres: organizacjaimprez.sck@gmail.com . W informacji proszę podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rodzaj asortymentu, rozmiar stoiska i zapotrzebowanie na prąd.

Osoba odpowiedzialna: Łukasz Rocławski – tel. 691 805 060 lub 58 561 29 45 wew. 21,

Informacje dotyczące Jarmarku Świątecznego
Nazwa: Jarmark Świąteczny
Miejsce: Rynek Miejski w Starogardzie Gdańskim
Termin/godzina: 18 grudnia 2016 r.(niedziela) godz. 12:00 – 17:00
Montaż ekspozycji: 18 grudnia 2016 r. od godz. 10:30 do 12:00
Demontaż ekspozycji: 18 grudnia 2016 r. po zakończeniu imprezy

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl