Jak być jeszcze lepszym rodzicem….? Zapraszamy na warsztaty

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim zaprasza mieszkańców na warsztaty z psychologiem – specjalistą komunikacji, motywacji i umiejętnego rozwiązywania konfliktów. Uczymy się całe życie, więc warto poszerzyć swoją wiedzę w tak ważnej sferze naszego życia – jak być lepszym i bardziej świadomym rodzicem. Dobrze „wychowywać to kochać i pomagać.”

MOPS zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu socjalnego pn. „Dziecko Tu i Teraz – inwestycja w przyszłość”. Celem organizowanych warsztatów jest wskazanie znaczenia środowiska rodzinnego dla prawidłowego rozwoju dziecka i jego własnego funkcjonowania w przyszłości.

Zajęcia w formie warsztatów poprowadzi w psycholog, który specjalizuje się w zakresie motywacji, rozwiązywania konfliktów, zarządzania zespołem, skutecznej komunikacji oraz budowaniem pozytywnych relacji.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Starogardu Gdańskiego zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy, umiejętności wychowawczych oraz kompetencji opiekuńczych i rodzicielskich.

Spotkania odbędą się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy Al. Jana Pawła II 6 we wtorki o godz. 17:00 – 6 i 20 września, 4 i 18 października oraz 8 listopada.

Na szkolenie zapisać się można pod numerem 570 387 148 w godz. 8:00-15:00 lub droga elektroniczną na adres mailowy: asystentrodziny@mops.starogard.pl (liczba miejsc ograniczona).

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl