Inwazja Drużyny Świętego Mikołaja i Jarmark Bożonarodzeniowy w Grodzisku Owidz

Mimo trwającego jeszcze listopada, powoli czujemy klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczną magię możecie poczuć już 4 grudnia br. w Grodzisku Owidz m.in podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Już niedługo, bo 4 grudnia w Grodzisku Owidz w godzinach 11:00-17:00 nastąpi inwazja Drużyny Świętego Mikołaja. W Chacie Świętego czeka na Was dobre słowo i cukierek. W innych chatach znajdziecie psotne elfy. Czekać one będą na Was ze świątecznymi zadaniami i mnóstwem atrakcji.

Na miejscu zastaniecie także Elfią Karczmę z pierogową manufakturą, Fabrykę Zabawek, Mikołajowe Skryptorium czy Świąteczną Fotochatkę – zasponsorowaną przez Fabrykę Imprezy.

To tylko nieliczne niespodzianki, które czekają na Państwa podczas 4 grudnia 2016 2 Grodzisku Owidz. Niech Waszej uwadze nie umknie Mennica Św. Mikołaja wybijająca specjalną edycję Świątecznego Mikołajowego Dukata. W Elfim Kantorze otrzymać ją będzie można za przysłowiowego „złocisza”.

jarmark-swiateczny-owidz
Owidzki Jarmark Bożonarodzeniowy to wielka akcja charytatywna. Wspomoże Oddział XXIII Szpitala w Kocborowie, Gdańskie Hospicjum Dziecięce oraz TOZ. Uruchomiony zostanie punkt DKMS oraz krwiodawstwa. Każdy będzie miał okazję podarować małą cegiełkę dobroczynności.

4 grudnia w Grodzisku Owidz to również fantastyczna okazja do zakupu świątecznych prezentów dla siebie i najbliższych. Na V już Jarmarku Świątecznym ze swoimi niepowtarzalnymi wyrobami gościć będzie około 40 rękodzielników. Zakupić będzie można ozdoby świąteczne, biżuterię, tekstylia, ceramikę, rzeźbę i wiele innych nietuzinkowych wyrobów. 

Nie zabraknie wspólnego kolędowania, jak również rozrywki zagwarantowanej w tym dniu przez Kula Bowling ze Starogardu Gdańskiego.

4 grudnia zostanie też uruchomiona specjalna linia MZK, kursująca z zachodniej części starogardzkiego rynku o godzinach: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.

Powrót z Owidza o: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30.

4 grudnia 2016, godzina 11:00-17:00 Grodzisko Owidz! Przyjeź i poczuj magię zbliżających się świąt!
Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.owidz.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook (Grodzisko).