I Piknik Kociewski dla Hospicjum. Zapraszamy!

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma oraz Grupa Robocza przy Prezydencie Miasta na rzecz budowy starogardzkiego hospicjum zapraszają na I Piknik Kociewski dla Hospicjum. Impreza rozpocznie się na parkingu przy Parafii pw. NMP Matki Kościoła przy ul. Bohaterów Getta – 26 kwietnia o godz. 14.00. Uczestnicy barwnym korowodem przejdą do CRL Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej, gdzie czekać na nich będą  głównie atrakcje. Tam też wolontariusze będą kwestować na rzecz starogardzkiego hospicjum.

Miasto reprezentowane przez Grupę Roboczą na rzecz budowy starogardzkiego hospicjum oraz Centrum Rehabilitacyjno – Lecznicze Medpharma rozpoczynają w Starogardzie Gdańskim cykl imprez pn. „Kociewiacy dla Hospicjum”. Na pierwszą z nich zapraszają już 26 kwietnia br. o godz. 14.00.

Wszyscy, którzy będą chcieli przyłączyć się do akcji i uczestniczyć w Pierwszym Kociewskim Pikniku dla Hospicjum, spotkają się o godz. 13.40 na parkingu przy Parafii pw. NMP Matki Kościoła na ul. Bohaterów Getta. Stamtąd barwnym korowodem przejdą do CRL Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej, gdzie odbędą się głównie atrakcje.

Pierwszy Kociewski Piknik rozpocznie się o godz. 14.15 w CRL Medpharma w Nowej Wsi Rzecznej. W programie oprócz rozstrzygnięcia konkursów plasyczno-rękodzielniczych i wystawy nagrodzonych prac, przewidziana jest prezentacja ambasadorów hospicjum, wyznaczenie fundamentów hospicjum i tworzenie kapsuły czasu. Piknik zakończy się ok. godz. 16.30.

Partnerami imprezy są: Gmina Miejska Starogard Gdański, Starostwo Powiatowe, Gmina Starogard Gdański, Polpharma S.A, Stowarzyszenie „Można Inaczej”, Starogardzkie Centrum Kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich Lipinki Szlacheckie.

Zapraszamy !

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl