I Mikołajkowy Turniej Tenisa

Już niedługo, bo 16 grudnia na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się I Mikołajkowy Turniej Tenisa dla dzieci i młodzieży.

– To pierwsze takie zawody organizowane przez moją Akademię Tenisa, ale mamy nadzieję, że impreza na stałe zagości na mapie najważniejszych sportowych wydarzeń w naszym mieście i odbywać się będzie cyklicznie w okresie przedświątecznym – powiedział Marek Murawski.

– Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsorami I Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży są: PUK Starkom – Dbamy o Kociewie, GILLMET, pizzeria Da Grasso, Pomorska Szkoła Wyższa, kebab Sułtan oraz lodziarnia Grycan. Dzięki wsparciu tych firm turniej odbędzie się całkowicie bezpłatnie. Dla najlepszych zawodników przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, a na każdego uczestnika czekają upominki. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci, młodzież oraz rodziców do udziału w tym wydarzeniu. Przewidziany jest poczęstunek, ciepłe i zimne napoje, mnóstwo słodkości, zdrowa, sportowa rywalizacja oraz wspaniała świąteczna atmosfera – mówi Marek Murawski.

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 12:30 na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej (ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gd.). O godz. 12:30 startuje grupa starsza – kategoria do lat. 15, natomiast o godz. 15:30 swoje mecze rozegrają dzieci do lat 10. Pomiędzy turniejami (w godz. 14:30 – 15:15) na najmłodszych czekają gry i zabawy, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci, również te, które nigdy jeszcze nie trzymały rakiety w ręku. Będzie to okazja do rozpoczęcia tenisowej przygody.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia: 15 grudnia 2017 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl