Festiwal zdrowia i urody

Początek września to idealny czas, by zadbać o zdrowie i urodę oraz przygotować siebie i najbliższych na nadchodzącą jesień. W sobotę 8 września w godz. 10:00 – 17:00 „Festiwal zdrowia i urody”.

Podczas festiwalu będzie możliwość konsultacji ze specjalistami z zakresu m. in. kosmetologii, dietetyki, profilaktyki antynikotynowej. Będzie można poddać się podstawowym badaniom oraz spróbować zdrowej i dietetycznej żywności.

W czasie, gdy będziecie Państwo zbierać inspiracje możecie być spokojni o swoje dzieci. O ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę zadba zespół profesjonalnych animatorów, którzy wykorzystując zasady dogoterapii, nauczą ich, jak być mądrym i odpowiedzialnym właścicielem psa. Po tej solidnej dawce wiedzy, wszystkie dzieci zostaną zaproszone do świata kolorowych gier i zabaw.

Oprócz tego takie atrakcje, jak: pokaz mody dziecięcej i młodzieżowej przedstawiający jesienne trendy, pokazy samoobrony i sztuk walki, interesujące wykłady poświęcone tematyce zdrowia i urody, pokaz zajęć tanecznych i ruchowych.

A dla miłośników psów i kotów mnóstwo informacji na temat tego, jak zadbać o zdrowie pupili.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Handlowe „Kociewie”.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl