Zapraszamy na Koncert śląskiego zespołu Duo Fenix – Dwa Fyniki

28 maja Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na koncert popularnego zespołu estradowego ze Śląska „Duo Fenix”. Koncert rozpocznie się o godz. 19.30 w kinie Sokół. Bielty w cenie 25 zł do nabycia w recepcji SCK i kasie kina „Sokół”

Zespół w składzie: Krystyna Dubik i Waldemar Kołaczyk istnieje od 1993 roku. Od 2002 roku występują pod dwoma nazwami „Duo Fenix – Dwa Fyniki”. Grupa wydała 16 płyt, na których znajduje się wiele przebojów zarówno w gwarze śląskiej jak i w języku literackim.

Utwory takie jak: „Przeznaczenie”, „Kwiatuszku”, „Nasz Papa”, „Na krawędzi dnia”, „Nojpiykniejsze miejsce”, „Życzenia dla Ciebie”, „Do św. Anny”, „Siedem zmysłów”, „Stuk puk”, to ulubione piosenki fanów zespołu. Największą jednak popularnością cieszy się piosenka „Życzymy szczęścia”, która przez ponad półtora roku nie schodziła z pierwszej dziesiątki „Listy Śląskich Szlagierów” stacji TVS.

Koncert może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Matki, zwłaszcza że nowe przeboje, skierowane są właśnie do wszystkich mam: „Powiedz mamo” i „Blues dla mamy”.

Piosenek zespołu „Duo Fenix – Dwa Fyniki” można posłuchać w lokalnych stacjach radiowych. Teledyski zespołu są często emitowane w programach Telewizji Opole, Katowice, Trwam, Polsat i TV Silesia.

Wykonawcy grupy Duo Fenix to ludzie obdarzeni nie tylko talentem muzycznym, ale również aktorsko – komediowym. Spotkania z zespołem to doskonała zabawna i muzyczny relaks.

Zapraszamy !!!

duo_fenix