Dzieci zasiliły psią spiżarnię. Udana zbiórka karmy dla Schroniska

Udana akcja zbiórki karmy przyczyniła się do zaopatrzenia podopiecznych z OTOZ Animals Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w smakowite zapasy.

Dzięki zorganizowanej w Urzędzie Miasta oraz w starogardzkich przedszkolach i szkołach podstawowych zbiórce karmy dla psów i kotów, udało się zaopatrzyć spiżarnię schroniska dla zwierząt w Starogardzie Gdańskim.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w powyższą akcję. Zwłaszcza dzieciom z przedszkoli oraz szkół podstawowych, a także ich rodzicom i dyrektorom placówek.

Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 „Miś Uszatek” przy efektownych zbiorach karmy i koców dla OTOZ Animals

Cieszymy się, że w tym roku empatię wobec naszych braci mniejszych okazali najmłodsi obywatele naszego miasta, wspierając psi los w schronisku.

Gościem specjalnym w przedszkolu „Plastuś” był Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, który podziękował maluchom za zaangażowanie w zbiórkę i ich dobre serduszka.

Grupa przedszkolaków z „Plastusia” w towarzystwie Prezydenta Miasta Janusza Stankowiaka

Przedszkola oraz szkoły, które udowodniły bezdomnym zwierzętom, że one także mogą mieć udane Mikołajki to:

Niepubliczne Przedszkole „Plastuś”,  Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 3 „Miś Uszatek”, Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 6 „Modraczek”, Niepubliczne Przedszkole „Maluszek”, Punkt Przedszkolny „Pluszowy Miś”, Niepubliczne Przedszkole „WOOW”, Miejskie Przedszkole „Bajeczka”, Szkoła Podstawowa Nr 3 (na ul. Wybickiego oraz ul. Traugutta),  Szkoła Podstawowa Nr 1 i Szkoła Podstawowa Nr 2.

Zebrana z przedszkoli i szkół karma oraz koce i maskotki przekazane zostały pracownikom schroniska w towarzystwie Prezydenta Miasta Janusza Stankowiaka.

Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podczas przekazywania uzbieranej przez dzieci karmy dla OTOZ Animals

Starogardzkiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz kierowcy Karolowi Borzyszkowskiemu dziękujemy za pomoc oraz umożliwienie przewiezienia karmy do prowadzonego przez OTOZ Animals schroniska.