Dwudziesty partner starogardzkiej KDR

Prezydent Janusz Stankowiak podpisał kolejne porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. Od 13 lutego mieszkańcy Starogardu Gdańskiego pochodzący z rodzin wielodzietnych mogą uzyskać 10% rabat na wszystkie dania obiadowe serwowane przez bar „Klopsik i Bajaderka”.

– Bardzo się cieszymy, że możemy przystąpić do tego programu. Robimy to przede wszystkim z myślą o naszych klientach. Mamy wielką nadzieję, że będą zadowoleni. Serwujemy głównie domowe dania. Dla dużych rodzin będą chyba idealne – mówiła właścicielka baru Kamila Żurawska. Przy podpisywaniu porozumienia z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem towarzyszyła jej Jolanta Piechowska.

„Klopsik i Bajaderka” to już dwudziesty partner, który przystąpił do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny” opierającego się na dokumentach i zasadach ogólnopolskiej KDR. Udział lokalnych partnerów w programie wzbogaca ogólną listę usług, oferując mieszkańcom dodatkowy, szeroki i różnorodny wachlarz ulg.

Pełna lista partnerów „Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny” znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.

Fot. Małgorzata Rogala

Od lewej: Jolanta Piechowska i Kamila Żurawska przyniosły prezydentowi Starogardu słodką niespodziankę.