Dworzec PKP walczy o tytuł „Inwestycja z Perspektywą”

„Integracyjny węzeł komunikacyjny w Starogardzie Gdańskim” aspiruje do tytułu „Inwestycja z perspektywą”. Bierze udział w bezpłatnym konkursie internetowym PAP na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej. Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji i oddawanie głosów na stronie https://europapnews.pap.pl.

Miasto zgłosiło inwestycję „Integracyjny węzeł komunikacyjny w Starogardzie Gdańskim” do bezpłatnego konkursu organizowanego przez Polską Agencję Prasową na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej.

Inwestycje wybierają internauci.

W związku z tym potrzebne są głosy wszystkich mieszkańców miasta. Dlatego bardzo prosimy o głosowanie i rozpowszechnianie wśród bliskich i znajomych tej informacji, aby każdy miał szanse oddać głos.

Głosować można na stronie https://europapnews.pap.pl/#maps Należy wybrać odpowiednie województwo na mapie – w naszym przypadku – pomorskie, wówczas po prawej stronie pojawi się lista projektów. Trzeba wyszukać „Integracyjny węzeł komunikacyjny w Starogardzie Gdańskim” i oddać głos.

Głosowanie trwa do końca roku. Głosować można wielokrotnie.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Liczymy na Was Drodzy Mieszkańcy!

Z góry bardzo dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy.

fot. Edyta Lichy /Starogardzkie Towarzystwo Fotograficzne/ 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl