Dodatkowe autobusy w okresie Wszystkich Świętych

Przed nami 1 listopada – dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku w tym okresie w okolicach cmentarzy zmieni się organizacja ruchu. Wszystkim, którzy zechcą skorzystać z miejskiej komunikacji, proponujemy zapoznać się z rozkładem jazdy dodatkowych autobusów, które kursować będą w dniach 31 października i 1 listopada 2020 r.

W dniach 31 października i 1 listopada 2020 r., Miejski Zakład Komunikacji uruchamia dodatkowo trzy linie specjalne C-1, C-2, C-3, ułatwiające dojazd do cmentarzy. Autobusy tych linii kursować będą 31 października (sobota) od 10:00 do 17:00 z częstotliwością co 20 min. i 1 listopada (niedziela) od godz. 9:00 do 17:00 z częstotliwością co 15 min. Ceny i ważność biletów według obecnej taryfy opłat. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie oraz dodatkowy dla linii C-3 ul. Skarszewska (przed przejazdem kolejowym).

Przypominamy, że na dodatkowych liniach również obowiązują obostrzenia związane z COVID-19 tj., ograniczenie liczby przewożonych pasażerów (około 30 osób w autobusie), zakrywanie ust i nosa oraz dystans społeczny.

Szczegółowe informacje tel. 58 5623001,02 (dyspozytornia), www.mzk.starogard.pl

C -1 C-2 C-3
Os. Zielona Dolina

Reymonta

Al. Niepodległości

Jagiełły

Sikorskiego

Gdańska

Derdowskiego

Skarszewska

Cm. Łapiszewo

B. Monte Cassino

Al. Jana Pawła II

Kanałowa – objazd

Hallera

Gdańska

Derdowskiego

Skarszewska

Cm. Łapiszewo

Droga Nowowiejska-Rzeczna

Nad Jarem

Droga Nowowiejska

Jagiełły

Skarszewska

Cm. Łapiszewo