Dobro powraca

Niedawno członek Stowarzyszenia Moto Kociewie STG Sebastian uratował życie kobiecie, która przewracając się, doznała urazu głowy. Bez wahania wykonał jej opatrunek. Gdy zauważył brak czynności życiowych, niezwłocznie przystąpił do reanimacji. Prowadził ją do przyjazdu karetki pogotowia.

– Ta kobieta przeżyła dzięki Sebie. Jesteśmy dumni, że w naszych szeregach mamy takie osoby, które nie wahając się przystępują do walki o ludzkie życie. Seba jest ratownikiem drogowym Polskiego Związku Motorowego i jak sam mówi, niedawne szkolenie dało mu wiedzę i umiejętności, które wykorzystał w praktyczny sposób. Seba jeszcze raz nasze gratulacje za opanowanie i profesjonalizm – mówią dumni koledzy z Moto Kociewie STG.

Sebastian uratował jedno życie, a syn kobiety, której pomógł przyczynił się do ratowania kolejnego. Oddał krew dla wnuczki kolegi pana Sebastiana, motocyklisty z Elbląga.

Korzystając z okazji motocykliści dziękują darczyńcom: Prezydentowi Miasta Starogard Gdański Januszowi Stankowiakowi, Tomaszowi Lichnerowiczowi, Marcinowi Łuszczyńskiemu, Piotrowi Rosenkiewiczowi, prezesowi STAR-WiK Joannie Myślińskiej za darowizny na rzecz zakupu kamizelek taktycznych dla ratowników drogowych Polskiego Związku Motorowego. Postawa pana Sebastiana jest najlepszym dowodem na to, że pieniądze wydane zostały dobrze.