Do kupienia 4 godziny pracy prezydenta

To, że żadnej pracy się nie boi, prezydent Starogardu Gdańskiego udowodnił już wiele razy. Od sześciu lat, co roku Janusz Stankowiak wystawia na licytację 4 godziny swojej pracy. Dochód z niej każdorazowo przeznaczany jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP będzie inny niż dotychczasowe. Zbiórki i licytacje przeniosły się do Internetu. Pracę prezydenta naszego miasta wylicytować można do 1 lutego 2021 r. pod adresem https://allegro.pl/oferta/4-godziny-pracy-prezydenta-starogardu-gdanskiego-10132412444?fbclid=IwAR0CrpzozXu3dT1-NNfNN8hwvUUUHWNJpD0qmqPhNcED_Wsr15cNOZTaCr4 Licytować mogą instytucje, firmy i osoby prywatne z całej Polski.

Do tej pory prezydent miasta Starogard Gdański pracował w składzie opału, roznosił gazety, pakował upominki, sprzedawał hamburgery, okna oraz materiały budowlane. W sumie w taki sposób na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazać udało się już ponad 23 tys. zł.

W zeszłym roku prezydent Janusz Stankowiak pracował w Hurtowni Materiałów Budowlanych firmy BROKER w Rokocinie.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć cel 29. finału WOŚP, czyli laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy, zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji. Kto wie? Może już niedługo pracownikiem Waszej firmy będzie Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl