Dni Starogardu Gdańskiego 2022

Tegoroczne Dni Starogardu Gdańskiego odbędą się w pierwszy weekend lipca. Jak zawsze, czeka nas wiele atrakcji. Największymi będą na pewno koncerty gwiazd. Specjalnie dla mieszkańców Starogardu, okolic oraz naszych gości wystąpią: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Dawid Kwiatkowski, Teresa Werner, Maciej Smoliński,a także No Mercy, GROMEE, Claydee Lupa oraz Pedro Santana.

Główne koncerty Dni Starogardu odbędą się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. Tam w piątek 1 lipca podziwiać będziemy mogli światowe gwiazdy muzyki tanecznej, którymi bez wątpienia są No Mercy, Claydee Lupa oraz Pedro Santana, a także polskiego DJ’a GROMEE. 

W sobotę 2 lipca na starogardzkim Rynku wystąpią Teresa Werner i Maciej Smoliński, a na Stadionie Miejskim Dawid Kwiatkowski oraz Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. 

Gorąco zapraszamy nie tylko na koncerty gwiazd, ale także do wzięcia udziału w Starogardzkim Korowodzie. Zgłoście swoją grupę w konkursie na najkreatywniejszą prezentację i uświetnijcie swoją obecnością Wielkie Święto Miasta. 

Nagroda dla zwycięskiej grupy to 2 000 zł oraz ufundowany przez Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka Puchar Przechodni. 
Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2022 r. Szczegóły na stronie internetowej www.osir.com.pl. Regulamin dostępny pod adresem: https://drive.google.com/…/1qKCPx1NobT1…/view…