Czym jest dla Ciebie woda? Pokaż to na zdjęciu i wygraj nagrodę

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WiK zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 13-19 lat, a jego tematem dowolna interpretacja hasła: JAKIE ZNACZENIE MA DLA CIEBIE WODA?

„Jakie znaczenie ma dla Ciebie woda?” to temat przewodni konkursu fotograficznego, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WiK w Starogardzie Gdańskim.

Młodzież w wieku 13-19 lat może zgłosić do konkursu 1 zdjęcie w dowolny sposób interpretujące hasło konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać podpisany formularz zgłoszeniowy, stanowiący załącznik do regulaminu konkursu oraz zdjęcie w wersji cyfrowej w formacie: JPG lub PNG. Zdjęcia konkursowe należy przesłać do dnia 7 kwietnia 2021 roku drogą elektroniczną na adres e-mail: monika.michna@star-wik.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. aparat INSTAX. Przyznana zostanie również nagroda internautów.

Organizator opublikuje wszystkie prace konkursowe na stronie Facebook, na której pod postem konkursowym internauci będą wybierać najlepsze ich zdaniem zdjęcie. Nagroda zostanie przyznana autorowi zdjęcia z największą liczbą polubień lub serduszek.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 21 kwietnia 2021 roku.

Konkurs jest organizowany z okazji Światowego Dnia Wody i ma na celu podnoszenie świadomości nt. globalnych wyzwań wodnych poprzez wyłonienie najciekawszych zdjęć spełniających wytyczne zawarte w Regulaminie.

Załącznik: regulamin_konkursu_foto_dla_młodzieży

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl