Czas na wielkoorkiestrowe zobowiązanie

Prezydent znowu w nietypowej roli! Już w najbliższą środę 14 października wypełni swoje wielkoorkiestrowe zobowiązanie. Tym razem 4 godziny popracuje w Hurtowni Budowlanej firmy BROKER w Rokocinie.

Odkąd Janusz Stankowiak został wybrany prezydentem Starogardu Gdańskiego, co roku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawia na licytację 4 godziny swojej pracy. Przez pięć lat imał się różnych zawodów. Ładował węgiel, sprzedawał okna, roznosił ulotki, przyjmował zamówienia w restauracji, a także pakował upominki i tworzył kwiatowe kompozycje. Z tego tytułu na konto WOŚP wpłynęło 12 tys. zł. W tym roku swoje 5,5 tys. zł na rzecz niesienia pomocy najmłodszym poprzez wsparcie leczenia i diagnostyki dziecięcej medycyny zabiegowej dołożył prezes firmy Broker Mariusz Szwarc, który w trakcie 28. finału WOŚP wylicytował 4 godziny pracy prezydenta. W jakiej roli wystąpi Janusz Stankowiak? Jakie obowiązki zostaną mu powierzone? Co będzie robił? Przyjdźcie zobaczyć. Wiemy na pewno, że będzie można go spotkań 14 października, w godz. 10:00 – 14:00 w Hurtowni Budowlanej w Rokocinie 2c.

Zapraszamy!

Aby Was zachęcić do spotkania z prezydentem w innej niż codziennej roli, przypomnijmy sobie ubiegłoroczne zadanie naszego włodarza miasta.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl