Cleo zaśpiewa na otwarciu starogardzkiego Rynku

Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich mieszkańców na wielkie otwarcie Rynku. Spotykamy się 7 października br. o godz. 17.00. Gwiazdą wieczoru pełnego atrakcji będzie polska piosenkarka CLEO.

7 października br. o godz. 17.00 spotykamy się na Starogardzkim Rynku, by uczestniczyć w zakończeniu I etapu inwestycji pn. „Starogardzki Rynek od nowa – ochrona dziedzictwa kulturowego i podniesienia jakości historycznej przestrzeni publicznej w Starogardzie Gdańskim”. Na uroczyste otwarcie  zaprasza prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Cleo zaśpiewa na wielkim otwarciu Starogardzkiego Rynku od Nowa

CLEO (© prawa autorskie Cleo)

Tego dnia nie zabraknie atrakcji muzycznych i wizualnych. W programie zaplanowano: okolicznościowe wystąpienie Prezydenta Miasta, przecięcie wstęgi oraz występy lokalnych grup muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie polska piosenkarka CLEO, znana publiczności z występu w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Z zawodu jest architektem krajobrazu, śpiewa – z pasji. Od 2013 roku współpracuje z Donatanem. Ich wspólny singiel „My Słowianie” stał się wielkim przebojem. Oboje mają na koncie Super Jedynkę w kategorii Super Gwiazda w sieci. 7 listopada 2014 roku CLEO wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Hiper/Chimera, który nagrała wspólnie z Donatanem. W dwa lata krążek otrzymał certyfikat potrójnej platynowej płyty. Od nowego sezonu zastąpi Edytę Górniak w jury programu The Voice Kids.

Na Rynku stanie też plenerowa wystawa fotografii przedstawiających starogardzki rynek na przestrzeni lat od końca XIX wieku do dnia dzisiejszego.

Szczegółowy program imprezy już wkrótce!

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl