Chcesz połaczyć biznes z pasją? Przyjdź na spotkanie i porozmawiaj z ciekawymi ludźmi

„BIZNES Z PASJĄ” to starogardzkie spotkania cykliczne, które wspierają aktywnych ludzi dla których ważna jest praca i pasja. Kolejne już w czwartek, 10 listopada o godz. 18:30 w sali na Dworcu PKP (I piętro).

Spotkania z cyklu „Biznes z pasją” dedykowane są ludziom aktywnym bez względu na wiek i rodzaj zatrudnienia. Każde z nich ma inny temat, a zaproszeni prelegenci, to zawsze kobiety i mężczyźni w różnym wieku i różnorodnych zawodów. Pomiędzy występami prelegentów animatorzy prowadzą zajęcia warsztatowe. Taka formuła sprawia, że jest sporo nauki przez zabawę, a uczestnicy wychodzą do domów z dodatkową energią.

KIM JESTEŚMY

Inicjatorami spotkań są: Marcin Karwowski, wielbiciel niesztampowych metod pracy i Marzena Dembicka, która  stawia na życie w zgodzie z wewnętrznymi potrzebami.
– Kilka lat temu, spotkaliśmy się w Stowarzyszeniu Pozytywni. W listopadzie 2017 wspólnie zorganizowaliśmy pierwszy Biznes z pasją – mówi Marzena Dembicka. – Ten pomysł zrodził się spontanicznie po rozmaowach o tym, że biznes to sztuka. W kolejnych spotkaniach rozmawialiśmy z gośćmi naszych wydarzeń o potrzebach, odwadze, łączeniu i porozumieniu – dodał Marcin Karwowski.- Połączyłyśmy swoje różne doświadczenia i to owocuje już przeszło pięcioletnią współpracą i często pracą społeczną – podsumowuje Marzena Dembicka

CEL

Biznes z pasją ma inspirować mieszkańców Starogardu i okolic do organizowania sobie pracy i pasji w zgodzie z potrzebami.

DLA KOGO I PO CO?

• dla tych, których łączy AKTYWNOŚĆ I PASJA
• dla pracujących w różnych sektorach
• dla młodych szukających przyszłego zawodu
• dla poszukujących inspiracji zawodowych
• dla noszących się z zamiarem zmiany pracy
• dla chcących poznawać ludzi działających w Starogardzie i jego okolicach oraz gości związanych ze Starogardem

Wydarzenia „Biznes z pasją”, to coroczne spotkania dla ludzi, którzy pragną wykorzystywać swoje mocne strony w pracy zawodowej. Inicjatorzy stwarzają przestrzeń, w której otwarcie rozmawiają o wykorzystywaniu motywacji wewnętrznej, aby stały wiatr dmuchający w nasz żagiel pomagał nam płynąć zawsze do przodu. Zaproszeni prelegenci opowiadają o swojej zawodowej drodze, mówią, co było dla nich łatwe, a co trudne. Odważnie wymieniają wyzwania i chwalą się sukcesami. Motywuje ich przekonanie, że w gonitwie dnia codziennego znajdujemy za mało czasu na rozmowy o tym, co ważne i czego każdy potrzebuje na zawodowej drodze. Ich celem jest to zmienić.  

Najbliższe spotkanie 10 listopada 2022r. od godz. 18:30 do 21., pochylimy się nad tematem Biznes to sztuka niedoskonałości:

 Czy doskonałość istnieje?
 Czy warto odpuszczać?
 Czy odwaga częściej tworzy związek z perfekcją czy błędami?
 Czy i jak ważne jest dążenie do doskonałości w tym co każdy robi na co dzień?
 Dowiemy się czy perfekcja jest istotna, gdy zaczyna się przygodę pracy?
 Ustalimy czy istnieją indywidualne potrzeby „doskonałego wyglądu”?
 Świadomie zanurzymy się w potrzebę perfekcjonizmu, aby dowiedzieć się kiedy pomaga a kiedy przeszkadza.

FB: https://fb.me/e/5zZTPK2aV

KONTAKT:
Marzena Dembicka +48 607 571 831, współorganizator Biznesu z pasją
Marcin Karwowski +48 513 206 114, współorganizator Biznesu z pasją