Autobusy miejskie wracają na starą trasę przez Rynek do ronda Strażaków

Od 30 października br. zmienia się organizacja ruchu na odcinku ul. Chojnickiej, Krzywej i Rynku. Od 31 października na starą trasę przez Rynek, ulicę Chojnicką, most w kierunku ronda Starogardzkich Strażaków wracają miejskie autobusy.

Firma PBD kończy przebudowę jezdni ul. Chojnickiej na odcinku od. ul. Krzywej do Ronda Starogardzkich Strażaków. W związku z tym od poniedziałku, 30 października przywrócona zostanie wcześniejsza organizacja ruchu na Rynku i w okolicy m.in. na ul. Krzywej. Przywrócony zostanie przejazd i przejście przez ul. Chojnicką z Rynku do Ronda Strażaków. Od wtorku 31 października na starą trasę wrócą też autobusy miejskie.

Wykonawca uprzedza, że na moście (Chojnickim) będzie prowadził jeszcze prace, ale nie będą one uciążliwe dla ruchu kołowego. Utrudnienia pojawią się dla pieszych, gdyż podczas prowadzonych prac możliwe będzie tylko przejście w jedną stroną mostu. Prosimy o zachowanie czujności i szczególną ostrożność w tym okresie, tym bardziej, że ruch będzie wzmożony przez zbliżający się dzień Wszystkich Świętych.