5 grudnia rozświetlimy starogardzką choinkę z Coca-Cola

To będzie wieczór pełen magii, radości i niespodzianek. Do Starogardu przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola pełna atrakcji. Tego dnia wspólnie rozświetlimy też starogardzką choinkę, która w tym roku stanie wyjątkowo w Parku Nowe Oblicze. W ten sposób rozpoczniemy w mieście radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

5 grudnia zapraszamy wszystkich starogardzian na godz. 15.00 do Parku Nowe Oblicze. Czekać na was będzie gigantyczny, magicznie oświetlony pojazd firmy Coca Cola pełen atrakcji. W baśniowym pokoiku będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Niektórzy z pewnością odważą się wsiąść do sań, aby udać się w wirtualną przejażdżkę z Mikołajem. Z kolei fabryka upominków i świątecznych ozdób oraz gifbudka ucieszą niejednego malucha i jego rodziców. Fani coca coli będą mogli otrzymać spersonalizowaną puszkę ulubionego napoju z własnym imieniem. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali mnóstwo gier, zabaw i konkursów. Cała zabawa potrwa do godziny 20.00. Będzie muzycznie, wesoło i bardzo świątecznie.

W tej radosnej atmosferze punktualnie o godzinie 17.00 prezydent Janusz Stankowiak rozświetli naszą starogardzką choinkę, która w tym roku wyjątkowo stanie w Parku Nowe Oblicze. Z pomocą któregoś z najmłodszych starogardzian zapali ponad 6000 lampek zdobiących 9 metrowe świąteczne drzewko. Niespodzianką będzie też dodatkowa iluminacja świąteczna. Jeśli chcecie wiedzieć jaka i zobaczyć na żywo jeden z symboli zbliżających się Świąt, który dotychczas widzieliście tylko na ekranach telewizorów, przyjdziecie koniecznie 5 grudnia na parking przed Starogardzkim Centrum Kultury.

Czekamy na Was już od godz. 15.00!

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl