4 godziny pracy prezydenta do wzięcia

To, że prezydent Starogardu Gdańskiego żadnej pracy się nie boi, udowodnił już wiele razy. Od siedmiu lat, co roku Janusz Stankowiak wystawia na licytację 4 godziny swojej pracy. Dochód z niej każdorazowo przeznaczany jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny jubileuszowy 30.finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia 2022 roku. Poprzedzą go liczne zbiórki i licytacje organizowane w sieci. Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy więc wszystkich do włączenia się do internetowej aukcji, której przedmiotem będą 4 godzin pracy Prezydenta Starogardu Gdańskiego – Janusza Stankowiaka. Dochód z licytacji wesprze oczywiście konto Fundacji WOŚP.

W tym roku Orkiestra gra pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Prezydent Janusz Stankowiak, który od początku swojej pierwszej kadencji angażuje się w działania starogardzkiego sztabu #4233, po raz ósmy wystawia swój cenny czas na licytację, którą znaleźć można na portalu allegro pod linkiem https://allegro.pl/oferta/4-godziny-pracy-prezydenta-11684907475

Jakim jest pracownikiem i co potrafi Prezydent Starogardu Gdańskiego? Z pewnością…
– potrafi złożyć meble bez instrukcji i sprawdzić ich jakość;
– doskonale radzi sobie z układaniem kwiatów w bukiety i pakowaniem prezentów;
– ma bardzo dobrą orientację w terenie i doświadczenie w roznoszeniu ulotek;
– doradzi przy zakupie okien czy parapetów;
– posiada siłę i werwę, która przydała mu się już do pracy w składzie opału;
– potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym i dociekliwym klientom;
– jest cierpliwy i szybko się uczy;
– zna już podstawy budownictwa i inżynierstwa;
– zawsze skrupulatnie wypełnia powierzone mu zadania;
– a co najważniejsze jest gotowy na podjęcie nowego wyzwania właśnie u Ciebie!

Do tej pory z tytułu odpracowanych 28 godzin przez prezydenta u 7 pracodawców, na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło ponad 22 tys. zł.

W ubiegłym roku 4 godziny pracy Prezydenta Janusza Stankowiaka wylicytował prezes firmy Feniks ze Skarszew. Kto będzie kolejny…?
Licytować mogą instytucje, firmy i osoby prywatne z całej Polski. Wierzymy jednak, że i w tym roku swoje serca otworzą przede wszystkim starogardzianie!