28. Bieg Kociewski z Polpharmą – utrudnienia w ruchu

W niedzielę 6 października aż 700 osób będzie miało okazję przebiec 10 km ulicami Starogardu Gdańskiego. Bieg Kociewski to już tradycja. Odbywa się w naszym mieście po raz 28.

Zgłoszenia wysyłać można do 27 września na adres: https://elektronicznezapisy.pl/event/3779/strona.html

W pakiecie startowym każdy uczestnik otrzyma: imienny numer startowy, elektroniczny pomiar trasy – system chip + wynik przesłany sms-em, unikatowy medal po biegu, pamiątkowe gadżety, batona, wodę oraz posiłek po biegu, kawę, herbatę, kupon na losowanie nagród oraz zabezpieczenie medyczne.

Opłata startowa zależy od terminu zgłoszenia. Dla osób, które zapiszą się do 27 września wyniesie 59 zł. W dniu biegu 70 zł. Młodzież z powiatu starogardzkiego ucząca się w szkołach współpracujących przy organizacji 28. Biegu Kociewskiego z Polpharmą zapłaci 1 zł, a emeryci, którzy ukończyli 65. rok życia 39 zł.

Odbędą się także biegi towarzyszące dla dzieci. Najmłodsi wystartują aż w 8 kategoriach.

W związku z organizacją wydarzenia 6 października w godz. 11:50-13:30 nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach: Sobieskiego, Kościuszki, al. Jana Pawła II, Pomorska, Lubichowska, Armii Krajowej, Pelplińska, Jabłowska, Owidzka, Unii Europejskiej, Tczewska, Kanałowa. Całkowite wyłączenie z ruchu (w godz. 11:50-13:30): ul. Tczewska, ul. Kanałowa, ul. Olimpijczyków Starogardzkich oraz parking przy bramie głównej OSiR.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Wszelkie pytania dotyczące 28.Biegu Kociewskiego z Polpharmą kierować można pod nr tel. 533 236 148.

 

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim
Patronat:
Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak
Sponsor tytularny:
ZF POLPHARMA S.A. http://www.polpharma.pl

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl