13 września/niedziela – utrudnienia w komunikacji

W związku z organizacją zawodów LOTTO Triathlon Energy w niedzielę 13 września na trasie ze Skarszew do Starogardu oraz na terenie naszego miasta wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 9 do 14:30 nie będą też kursować autobusy miejskie.

Na czas trwania zawodów Lotto Triatlon Energy w godzinach 9:00 – 14:30 nastąpi przerwa w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Nie będą kursować autobusy linii: 12, 14, 16, 17, 19.

Również w godzinach 9:00 – 14:30 na terenie Starogardu Gdańskiego – całkowicie z ruchu wyłączone zostaną ulice: Skarszewska – Derdowskiego – Gdańska (ruch wahadłowy na wiadukcie) – Skorupki – Traugutta – Dmowskiego – Zielona – rondo Bractwa Kurkowego – Norwida – Tczewska – Kanałowa.

Na okoliczność trasy biegowej wyłączone z ruchu zostaną ulice: Kanałowa – Podgórna – Rynek – Chojnicka – 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich – Chojnicka – rondo Lubichowska – Kościuszki – Pelplińska – Kościuszki – rondo Lubichowska – Chojnicka – Rynek – Podgórna – Kanałowa.

W imieniu organizatorów bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności i utrudnienia. Jednocześnie prosimy dla własnego bezpieczeństwa i osób startujących w zawodach o ograniczenie do koniecznego minimum potrzeb korzystania z samochodów w trakcie sportowej rywalizacji.