Turniej o Puchar Prezydenta

9 i 10 września w Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim odbędzie się Turniej o Puchar Prezydenta Starogardu Gdańskiego.

W Turnieju o Puchar Prezydenta Starogardu Gdańskiego udział wezmą 4 drużyny z Suzuki 1 Ligi Mężczyzn – Decka Pelplin, Kotwica Kołobrzeg, Kociewskie Diabły oraz MKKS Żak Koszalin.
9 września o godzinie 16:30 spotkanie rozegra kołobrzeska Kotwica. Jej przeciwnikiem będzie Decka Pelplin.

O 18:30, przed drugim spotkaniem, odbędzie się prezentacja drużyny Kociewskich Diabłów. Drugi mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Kociewskie Diabły podejmą w nim beniaminka Suzuki 1 Ligi, MKKS Żak Koszalin.

10 września odbędą się również dwa mecze. O 16:30 przegrani z obu czwartkowych spotkań zagrają o 3. miejsce. Natomiast o 19:00 odbędzie się wielki finał.

Bilety w cenie 10 zł normalny, 5 zł ulgowy za jeden dzień turnieju, są już dostępne do kupienia online na stronie www.kociewskiediably.abilet.pl oraz w siedzibie klubu (Hala Miejska im. Andrzeja Grubby (1 piętro), ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, Starogard Gdański).

Zgodnie z obowiązującymi restrykcjami, hala może być zapełniona w 50%. Limit nie obejmuje osób zaszczepionych. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk, noszenie maseczki oraz zachowanie co najmniej 1,5 metra dystansu.