Budowanie przewagi konkurencyjnej firm – zaproszenie na webinarium

10 grudnia o godz. 11.00 odbędzie się webinarium pn. „Budowanie przewagi konkurencyjnej firm”. Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

 

Serdecznie zapraszamy na drugie webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych LCK. Organizowane jest ono ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: http://www.firmyrodzinne.eu/

Webinarium poprowadzą eksperci firmy doradczej ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku: Dorota Bury oraz Alicja Wianecka.
Opowiedzą o tym jakie najczęściej popełnia się błędy, kiedy prowadzi się firmę i jak ich unikać. Powiedzą jak promować małą firmę, a jak dużą i jak nie zniknąć w wielkiej ilości ofert. Podjęty zostanie temat zmian sposobu zarządzania firmą rodzinną wraz z jej wzrostem. Kolejnym tematem będzie Design jako element przewagi konkurencyjnej firmy, jak stosować design w komunikacji oraz czym jest Design Thinking.

Do udziału w webinarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim:
Magdalena Schwarz, tel. (58) 530 61 05,
Wojciech Mokwa, tel. (58) 530 60 38,
e-mail: lck-starogard.gdanski@firmyrodzinne.eu

Projekt jest realizowany przez 24 miesiące, od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2020 r., wspólnie przez pięciu partnerów, w tym: Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związek Miast Polskich, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Fot. http://www.firmyrodzinne.eu/

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl