Zaproszenie na webinarium

Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych LCK. Organizowane jest ono ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu

Webinarium poprowadzą eksperci firmy doradczej Agnieszka Wójcik-Zachorska (ASM), Jarosław Wiśniewski (Wiśniewscy Biuro Księgowe)

Tematem webinarium będzie ustalanie strategii podatkowej oraz zarządzanie ryzykiem. Specjalista opowie o ryzykach funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych na kilku płaszczyznach na m.in. funkcjonalnej, celowej, finansowej.

Do udziału w webinarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim:
Magdalena Schwarz, tel. (58) 530 61 05,
Wojciech Mokwa, tel. (58) 530 60 38,
e-mail: lck-starogard.gdanski@firmyrodzinne.eu

Projekt jest realizowany przez 24 miesiące, od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2020 r., wspólnie przez pięciu partnerów, w tym: Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związek Miast Polskich, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Fot. http://www.firmyrodzinne.eu/

Zapraszamy!

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl