Ryzyko w przedsiębiorstwach – weź udział w webinarium

5 grudnia o godz. 11.00 odbędzie się webinarium pn. „Analiza nieoczywistych ryzyk w przedsiębiorstwach”. Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

 

Serdecznie zapraszamy na webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych LCK. Organizowane jest ono ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu

Webinarium poprowadzą eksperci firmy doradczej ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku: Joanna Florczak-Czujwid, Marcin Marczak, Agnieszka Wójcik-Zachorska.
Opowiedzą o tym jak zbieranie obiektywnych informacji i ich przetwarzanie przekłada się na efektywność prowadzenia firmy oraz minimalizuje ryzyko błędnych decyzji.
Podjęte zostaną tematy m.in. z zakresu ryzyka niedopasowania do oczekiwań rynku, wizerunku firmy, satysfakcji klientów (i nie tylko). Eksperci wykażą dlaczego warto zbierać dane o swojej firmie oraz jak wykorzystywać wyniki rzetelnych badań w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Będzie można również dowiedzieć się jak dzięki metodom neuromarketingu weryfikowane jest nastawienie poznawcze i emocjonalne odbiorców do danego produkt bądź usługi, czyli dlaczego klient podejmuje określone decyzje.

Do udziału w webinarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Starogardzie Gdańskim:
Magdalena Schwarz, tel. (58) 530 61 05,
Wojciech Mokwa, tel. (58) 530 60 38,
e-mail: lck-starogard.gdanski@firmyrodzinne.eu

Projekt jest realizowany przez 24 miesiące, od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2020 r., wspólnie przez pięciu partnerów, w tym: Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związek Miast Polskich, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Fot. http://www.firmyrodzinne.eu/

Zapraszamy!

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl