Porozmawiajmy o biznesie

Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z fundacją Youth Business Poland organizuje spotkanie networkingowe „Porozmawiajmy o biznesie!”, które odbędzie się 12 czerwca 2019 r., o godz. 18:00 w Inkubatorze Starter w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich tych przedsiębiorców (właścicieli start-upów, innowatorów), którzy szukają sposobów na efektywny rozwój firmy, działają w sektorach nowych technologii, mają pomysł na biznes i szukają źródeł finansowania dla planowanych przedsięwzięć.

Organizatorzy zachęcają, by w doborowym towarzystwie i przy dobrej kawie porozmawiać o tym, jak rozwinąć skrzydła oraz co robić i czego nie robić, aby odnieść sukces:
– skąd pozyskać finansowanie na rozwój firmy?
– jak pozyskać środki na działalność badawczo-rozwojową?
– jaki dopasować model biznesowy?
– jak pozyskać inwestora i jak z nim rozmawiać?

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny Bolesław Drapella, Founder i mentor w http://SaunaGrow.com, który opowie o tym, jakich błędów by nie popełnił, gdyby ponownie rozwijał swoją firmę.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się także, przed jakimi wyzwaniami staje aktualnie przedsiębiorca budujący swoją wymarzoną firmę oraz jakie są dobre praktyki z zakresu zarządzania i rozwoju startup’u na jego wczesnym etapie.

Wydarzenie jest bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie: https://porozmawiajmyobiznesiegdansk.evenea.pl/
Tam też znajduje się agenda spotkania wraz z krótką informacją o zaproszonych gościach.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl