Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim dnia 17 listopada 2016r. organizuje POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – IDG w siedzibie Urzędu  (wejście od strony Stadionu Miejskiego) w godzinach od 10.00 do 14.00.

Wydarzenie to odbywa się w trakcie trwania Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (14.11– 20.11.)

Celem Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, przygotowanie osób bezrobotnych i poszukujących pracy do podejmowania samozatrudnienia.

Do uczestnictwa w przedsięwzięciu zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy i inne osoby zamierzające uruchomić własną działalność gospodarczą, a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum oraz przedsiębiorców już prowadzących własne firmy i zamierzających je rozwijać.

Jesteśmy przekonani, iż organizacja Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości – IDG znajdzie uznanie u osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz pracodawców, ale również w oczach lokalnego społeczeństwa. Niech to wydarzenie będzie dla wszystkich stron okazją nie tylko do nawiązania kontaktu, ale również początkiem przyszłej współpracy.
 

Zapraszamy serdecznie!

WIS

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
wis@um.starogard.pl