Tre Voci oczarował starogardzką publiczność

Przeboje wszech czasów, takie jak „Hallelujah”, „Bésame Mucho” czy „My way” wybrzmiały podczas koncertu „With Love” zespołu Tre Voci, który z okazji Dnia Kobiet wystąpił w Miejskiej Hali Sportowej. 10 marca usłyszeliśmy największe hity muzyki filmowej i rozrywkowej a sami artyści przyznali, że przed tak wielką publicznością jeszcze nie występowali.

Koncert odbył się pod Patronatem Prezydenta Miasta Janusz Stankowiak, który złożył starogardziankom najserdeczniejsze życzenia.
– Witam wszystkich bardzo serdecznie, w szczególności wszystkie panie dla których ten dzisiejszy koncert jest organizowany. Nie przypadkiem organizujemy „Dzień Kobiet” w „Dniu Mężczyzny”. W ten sposób my mężczyźni chcemy wam podziękować i wyrazić szacunek za to wszystko co dla nas robicie każdego dnia. Za to, że potraficie twardo stąpać po ziemi i rozwiązywać wiele problemów z którymi my mężczyźni mamy kłopoty. Zatem, nie zmieniajcie się, bądźcie tą tarczą, którą jesteście dla nas mężczyzn. W zdrowiu, otoczone miłością i przyjaźnią, bądźcie kobietami które niosą ze sobą blask, za którym my mężczyźni będziemy podążać – powiedział prezydent Janusz Stankowiak. Wręczył też bukiet kwiatów dla wszystkich kobiet na ręce Przewodniczącej Rady Miasta Anny Benert.

Tre Voci czyli Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj dali prawdziwe show które zachwyciło starogardzką publiczność i porwało co niektórych nawet do tańca.
To wszystko w wyjątkowych, symfonicznych aranżacjach na trzy głosy. Laureaci Złotej Płyty za album „WITH LOVE” w swoim sztandarowym programie przez prawie dwie godziny w wypełnionej po brzegi publicznością hali OSiR zaprezentowali najpiękniejsze utwory o miłości. Muzyka filmowa, włoskie przeboje, musical, muzyka latynoska, a nawet rockowe i popowe szlagiery. Wszystko okraszone poczuciem humoru elegancją i pozytywną energią. Na życzenie muzyków, przy utworze „Hallelujah” Leonarda Cohena publiczność rozświetliła halę telefonami komórkowymi.

Od lewej: Mikołaj Adamczak, Wojciech Sokolnicki, znany szerzej jako „Voytek Soko” oraz Miłosz Gałaj.

Koncert poprzedziły występy Dominika Arima oraz Kingi Wylęgły, uczestników telewizyjnego programu The Voice Kids. Imprezę poprowadził Łukasz Rocławski. Organizatorem koncertu było Starogardzkie Centrum Kultury.

Dominik Arim zaśpiewał piosenkę „Dziwny jest ten świat”, Czesława Niemena.
Kinga Wylęgły zaprezentowała utwór Stana Borysa „Jaskółka uwięziona”.