Ósmoklasiści opuścili szkolne mury

Uczniowie zakończyli rok szkolny. W tym roku w szkołach nie zabrakło tradycyjnych spotkań, wyróżnień i życzeń. W czwartkowe popołudnie 23 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się pożegnanie ósmoklasistów.

W uroczystości uczestniczył prezydent miasta Janusz Stankowiak, Przewodniczący Komisji Edukacji Sławomir Ruśniak oraz zastępca naczelnika wydziału Spraw Społecznych, Patrycja Bławat-Kulińska.
Była to okazja do przekazania wielu ciepłych słów, gratulacji i życzeń.

Dyrektor Robert Jurek podsumował ostatnie lata nauki, podkreślając, że nie był to łatwy czas zarówno dla uczniów jak i całej społeczności szkolnej. Podziękował uczniom za trud włożony w naukę.
Najlepszym, wręczono nagrody i wyróżnienia, między innymi za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Uroczystość uświetniły występy uczniów.

Całej społeczności szkolnej, podziękowania za trud i poświęcenie włożone w wypełnianie codziennych obowiązków złożył prezydent miasta Janusz Stankowiak. Pogratulował absolwentom ukończenia szkoły podstawowej i życzył sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Prezydent Miasta Janusz Stankowiak wraz z uczniami Publicznej Szkoły podstawowej nr 3.

Spotkanie było również okazją do pożegnania pracowników szkoły. Na zasłużoną emeryturę odeszły wicedyrektorki: Maria Ossowska i Małgorzata Domachowska, nauczycielka Marzena Piechowska, kierownik świetlicy Jolanta Osowicka oraz Ewa Topka, pracownik obsługi.

Prezydent miasta Janusz Stankowiak oraz Przewodniczący Komisji Edukacji Sławomir Ruśniak, wręczyli uczniom złote i srebrne tarcze. To szczególnie wyróżnienie dla tych, którzy przez cztery ostatnie lata swojej edukacji otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Od lewej: Małgorzata Domachowska, Maria Ossowska, Jolanta Osowicka, Marzena Piechowska, Ewa Topka.