Społeczne Rady zakończyły kadencję

Starogardzka Rada Sportu, Rada Seniorów Gminy Miejskiej Starogard Gdański, Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych, Starogardzka Rada Rowerowa oraz Rada Społeczna działające przy Prezydencie Miasta zakończyły pracę. 24 października podsumowały minioną kadencję.

Spotkanie członków rad społecznych z Prezydentem Miasta było doskonałą okazją do podsumowań. Dokonali ich przewodniczący, którzy przygotowali raporty podsumowujące działalność.

– W czasie kadencji samorządu w latach 2014-2018 pracowało pięć społecznych rad powołanych przez Prezydenta Miasta.

– Przede wszystkim bardzo dziękuję, że przyjęliście Państwo zaproszenie zarówno na spotkanie podsumowujące działalność rad społecznych, które powołałem w trakcie tej kadencji, jak i w ogóle za Państwa pracę w tych radach. Za istotę mojej prezydentury przyjąłem znalezienie równowagi pomiędzy rozwojem infrastrukturalnym, a społecznym naszego miasta. Podczas tej, minionej już kadencji, nauczyłem się, że tak naprawdę łatwiej jest zbudować most, czy drogę niż szukać porozumienia pomiędzy ludźmi. Jesteśmy tak bardzo różni, że czasem trudno jest znaleźć kompromis. Państwo bardzo mi w tym pomagali – mówił Janusz Stankowiak.

Prezydent Starogardu Gdańskiego podziękował wszystkim członkom każdej społecznej rady.

Szczegółowe informacje na temat działań poszczególnych rad tutaj:

Fot. Małgorzata Rogala