Komunikat Star-Wik: Woda w Starogardzie Gdańskim jest zdatna do picia
Wczoraj 30 sierpnia br. pojawiła się pilna informacja o zakazie korzystania z wody dla wsi: Sumin, Sucumin, Rokocin, Koteże, Stary Las, Dąbrówka.
Więcej informacji o zakazie w linku https://ugstarogard.pl/.../zakaz_korzystania_z_wody_dla...

Tym samym INFORMUJEMY , że:
WODA NA TERENIE MIASTA STAROGARD GDAŃSKI ORAZ NA TERENIE GMINY OBSŁUGIWANYM PRZEZ STAR-WiK (Nowa Wieś Rzeczna) JEST ZDATNA DO PICIA.


