Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Od 4 września (poniedziałek) komunikacja miejska wraca do rozkładu jazdy obowiązującego w roku szkolnym, zgodnie z informacją zamieszczoną na rozkładach jazdy.
Od 2 września (sobota) nastąpi korekta rozkładu jazdy na linii 19. Dotyczy ona tylko rozkładu jazdy obowiązującego w soboty w godzinach pomiędzy 7:30 a 15:30.
Pozostała część rozkładu jazdy pozostaje bez zmian.