Zaproszenie na konferencję
Starogard Gdański, dnia 20 sierpnia 2015r.
ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ
Prezydent Miasta Starogard Gdański zaprasza do udziału w konferencji podsumowującej projekt pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja oczyszczalni ścieków w Starogardzie Gdańskim” realizowanym w ramach działania 1.1 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM Priorytetu I Gospodarka wodno-ściekowa Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 – 2013 Konferencja odbędzie się 27 sierpnia 2015 r. (czwartek) o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta w Starogardzie Gdańskim, ul. Gdańska 6, w sali nr 102 Projekt obejmował swoim zakresem: 1. Budowę sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej z przyłączami i z infrastrukturą towarzyszącą w ul. Prusa, Heweliusza, Rolna obejmującą: - budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej, - budowę przyłączy - (przyłącza do granicy działki lub do pierwszej studzienki od strony granicy nieruchomości) - budowę 2 przepompowni ścieków wraz z infrastrukturą towarzyszącą. 2. Wykonanie centrali grzewczej z pompą ciepła dla kompleksu budynków oczyszczalni ścieków Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Star – Wik” Sp. z o.o. Na konferencji przedstawione zostaną osiągnięte cele i efekty realizacji projektu, oraz warunki przyłączenia do nowo powstałej sieci.Serdecznie zapraszam

