Starogard wita Oktawię Nowacką- brązową medalistkę olimpijską w pięcioboju z Rio
Władze miasta zapraszają wszystkich starogardzian na oficjalne przywitanie Oktawii Nowackiej - brązowej medalistki olimpijskiej z Rio 2016. Przywitanie odbędzie się 31 sierpnia 2016 roku na Rynku o godz. 17.00. Będzie można przypomnieć sobie raz jeszcze sportowe emocje z występu pięcioboistki i pogratulować naszej brązowej medalistce.
Przywitajcie z nami naszą starogardziankę, naszą "złotą" Oktawię, która podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro wywalczyła brązowy medal w pięcioboju! Bądźcie z nami! Przygotowaliśmy sporo niespodzianek. Rynek. godz. 17.00!!!!



