Projekt stowarzyszenia START-ON z dofinansowaniem
1 440 zł wsparcia po raz kolejny otrzymało Stowarzyszenie Sportowo Rehabilitacyjne START-ON, które zorganizuje zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami z naszego miasta.
Prezes Stowarzyszenia START-ON Paweł Demski.
Zajęcia na basenie
Umowę na dofinansowanie projektu pod nazwą „Zajęcia na basenie 3” 14 września podpisał Prezydent Miasta Janusz Stankowiak z prezesem stowarzyszenia Pawłem Demskim. Otrzymane pieniądze pomogą w kontynuacji zajęć na pływalni, w których uczestniczyć będą osoby z niepełnosprawnościami. 12 spotkań pod okiem wykwalifikowanego instruktora, asystenta i wolontariusza odbędzie się na basenie przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1. Potrwają one do 30 listopada.
Prezes Stowarzyszenia START-ON Paweł Demski.

