Opłatomaty w Urzędzie Miasta
Informujemy naszych interesantów, że w budynku Urzędu Miasta istnieje możliwość dokonywania opłat urzędowych w samoobsługowych terminalach płatniczych – opłatomatach.
Urządzenia umożliwiają wygodne dokonywanie płatności:
-gotówką
- kartą płatniczą
- systemem BLIK
Korzystanie z opłatomatu nie wiąże się z żadnymi prowizjami ani dodatkowymi opłatami.
Za pomocą urządzenia można dokonać płatności m.in. za: podatki lokalne, odpady komunalne, dzierżawy gruntów, mandaty, zaświadczenia, pełnomocnictwa oraz decyzje administracyjne.
Opłatomaty znajdują się przy wejściu głównym do budynku Urzędu Miasta oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie można dokonać płatności m.in. za sporządzenie aktu małżeństwa, pełnomocnictwo czy odpis skrócony aktu.
Zachęcamy do korzystania z tej wygodnej formy płatności.
.jpeg)

