Myśl EKOlogicznie! Konkurs dla szkół
Starosta Starogardzki w ramach akcji "Myślę Ekologicznie" ogłasza III edycję konkursu dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu starogardzkiego.

Konkurs realizowany będzie w trzech kategoriach wiekowych:
- kategoria I - dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych,
- kategoria II - dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych,
- kategoria III - dla uczniów szkół ponadpodstawowych.


