Mistrzostwa Starogardu w badmintonie
Pod koniec listopada KPKS Cor Cordium zorganizował VIII Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego w badmintonie.
– Poziom turnieju jak zwykle był bardzo wysoki. Do samego końca trwały zacięte, pełne zaangażowania i emocji pojedynki. Nikt nie odpuszczał. Najważniejsze było jednak to, że mogliśmy się znowu spotkać, porozmawiać, wspólnie się pośmiać i powspominać poprzednie turnieje, bo gramy już od 2014 roku – podsumowali organizatorzy.
Zawodnikom jak zwykle towarzyszyły ogromne emocje.
Tym razem zgłosiło się 8 zawodników. Grano systemem każdy z każdym. Mistrzem Starogardu Gdańskiego w roku 2021 został Oleg Dziewanowski, któremu serdecznie gratulujemy.
Pozostała kolejność:
2 miejsce - Sebastian Gramburg
3 miejsce - Kamil Wyskida
4 miejsce - Kamil Goebel
5 miejsce - Szymon Wołoszyk
6 miejsce - Kazimierz Zieliński
7 miejsce - Tomasz Pląder
8 miejsce - Robert Wojtaś
Nagrody w kwocie 1 500 zł ufundowała Gmina Miejska Starogard Gdański.
Zawodnikom jak zwykle towarzyszyły ogromne emocje.
Tym razem zgłosiło się 8 zawodników. Grano systemem każdy z każdym. Mistrzem Starogardu Gdańskiego w roku 2021 został Oleg Dziewanowski, któremu serdecznie gratulujemy.
Pozostała kolejność:
2 miejsce - Sebastian Gramburg
3 miejsce - Kamil Wyskida
4 miejsce - Kamil Goebel
5 miejsce - Szymon Wołoszyk
6 miejsce - Kazimierz Zieliński
7 miejsce - Tomasz Pląder
8 miejsce - Robert Wojtaś
Nagrody w kwocie 1 500 zł ufundowała Gmina Miejska Starogard Gdański.

